ویزا هنگ کنگ

نمونه ویزای اخذ شده

 


 
ویزای توریستی و ترانزیت دوبار ورود

قیمت
ویزای توریستی  و ترانزیت 
140 $

​این ویزا دبل ورود ، دارای اعتبار  3ماه می باشد و در هر ورود 7 یا 10 روز اجازه اقامت دارد.

 مدت زمان اخذ این ویزا 60 تا 65 روز می باشد.


مدارک لازم :
اسکن پاسپورت ، عکس 4*6  تمکن مالی بالای 5000 $ ، معرفی نامه شغلی به لاتین و مهر لاتین ، کارت ویزیت ، رزرو بلیط الزامیست ،تکمیل فرم مشخصات فردی.


 
فرم تکمیل مشخصات فردی تعهدنامه ویزای متقاضیان هنگ کنگ


تعهد نامه متقاضیان ویزای هنگ کنگ

1-متقاضیان ویزای هنگ کنگ بایستی مفاد اپلیکنت ( مشتمل بر 4 برگ ) را با دقت مطالعه کرده و پر نمایند و چنانچه مشکلی وجود دارد از آژانس کمک بگیرند لیکن نکته مهمتر این است که تقاضانام ها توسط شخص متقاضی امضا شوند و در عین حال مغایرت امضا با پاسورت وجود نداشته باشند و مضافا برگه تمکن مالی و گواهی اشتغال به کار از ارکان اضلی مدارک میباشند.
2-آژانس لوح سلیمانی برای مسافران تقاضای ویزای 2 بار ورود و هر بار 14 روز اقامت از سفارت مینماید لیکن چون صدور ویزا از اختیارات سفارت و افسر مربوطه بوده و بعضا مشاهده میگردد که ویزاها یکبار ورود با 7 روز اقامت و یا با 1 ماه و یا 3 ماه و 6 ماه اعتبار از زمان صدور صادر میگردد و هزینه آن نیز تفاوتی ندارد و در این خصوص هیچگونه مسئولیتی متوجه آژآنس لوح سلیمانی نخواهد بود.
3-متقاضیان ویزا مسئول مستقیم مندرجات اپلیکنت ها میباشند و اگر در مندرجات تناقضی وجود داشته باشد و یا اطلاعات غلط و یا ناقص تکمیل شده باشند و یا توضیحات اضافی درج شده باشد که موجبات تاخیر در صدور ویزا را در پی داشته باشد آژانس هیچ مسئولیتی در قبال تاخیرات نداشته و متقاضی متعهد به تهیه و تحویل مدارک مورد نیار سفارت به آژانس بوده و هزینه های مروبط به ارسال و تحویل سایر مدارک درخواستی از سوی سفارت جداگانه از متقاضیان دریافت میگردد.
4-زمان معمول صدور ویزا بین 45 تا 60 روز در نوسان میباشد لیکن به هر دلیلی خارج از قصور آژآنس از جمله ( تعطیلی سفارت یا اختلافات سیاسی یا مشکلات داخلی کشور مقصد و یا تشابه اسمی و یا کسری مدارک و غیره ) صدور و تحویل ویزا به تاخیر بیفتد آژانس هیچ مسئولیتی نداشته و تا زمان تعیین و تکلیف پرونده هیچگونه وجهی به متقاضی مسترد نمیگردد.
5-متقاضی متعهد به پرداخت کل هزینه ویزا در زمان تحویل مدارک بوده و چنانچه به هر دلیلی ویزا از سوی سفارت ریجکت شود علاوه بر ارائه نامه صاده از سوی سفارت مبنی بر عدم صدور ویزا برای متقاضی ، مبلغ 25 دلار آمریکا به متقاضی عودت میگردد و مدارک تحویلی به هیچ وجه قابل برگشت نمیباشد.
6-ازآنجا که در بعضی موارد سفارت تقاضای بلیط کانفرم و رزرو هتل از متقاضیان را دارد ، چنانچه به هر دلیلی ویزای متقاضیان به موقع صادر نگردد و یا کلا درخواست ایشان ریجکت شود و متقاضی از این بابت متضرر گردد کلیه ضرر و زیان های مادی و معنوی مربوطه بر عهده آژانس درخواست کننده میباشد.
7-نظر باینکه بلافاصله پس از تحویل مدارک متقاضی پروسه اسکن و ارسال به دفتر هنگ کنگ انجام میگیرد لذا اساسا درخواست کنسلی غیر ممکن بوده و زیانهای بسیاری از لحاظ حرفه ای نزد سفارت به آژانس وارد میگردد و مضافا اینکه در صورت انصراف ، اخذ ویزا در آینده برای متقاضی نیز با دشوار هایی همراه خواهد بود مهعذا چنانچه درخواست دهنده حداکثر 48 ساعت پس از تحویل مدارک و یا 3 ماه پس از آن که از سوی سفارت جوابی صادر نشده باشد ، تقاضای انصراف دهد و در خواست کتبی مسافر پذیرفته و 50 درصد بهای ویزا به متقاضی عودت میگردد و در این فاصله زمانی چنانچه به هر دلیل متقاضی تقاضای انصراف داشته باشد هیچ مبلغی بازگردانده نخواهد شدو در خواست کنسلی برای ویزاهای فوری نیز به هیچ وجه امکان پذیر نبوده و متقاضی ملزم به پرداخت کل بهای ویزای فوری میباشد.
8-چنانچه بدلیل ذیق وقت امکان ارسال و پست ویزا و تحویل به متقاضی مقدور نباشد (تاریخ صدور ویزا صحت این ادعا را اثبات مینماید)تحویل ویزا در فرودگاه هنگ کنگ و توسط پرسنل ایرلاین به متقاضی مشروط بر آنکه ایرلاین مورد نظر ویزا را تحویل بگیرد صورت میگرد و در خواست دهنده متعهد به پرداخت هزینه های مربوطه خواهد بود.
9-اگر مسافران به صورت گروهی درخواست ویزا داده باشند هر تعداد از متقاضیان که ویزای آنها صادر شده باشد موظف به پرداخت تمامی هزینه ویزا بوده و برای سایرین که صادر نشده و یا ریجکت شده باشند بر اساس بند های 4 و 6 عمل خواهد شد.
10- ارسال مدارک به این آژانس به منزله قبول کلیه شرایط فوق میباشد.